O nas

O nas - PHU RE-MONTJesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksową obsługą handlową i serwisową firm, które wykorzystują w swojej działalności sprzęt budowlany, transportowy, rolniczy, komunalny itp. Nasza oferta handlowa obejmuje ciągniki rolnicze, sprzęt komunalny, przyczepy, maszyny rolnicze. Oferujemy także materiały eksploatacyjne i części zamienne niezbędne do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw o takim zakresie działalności.

Świadczymy także szeroką gamę usług z zakresu regeneracji i produkcji elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki (wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne, siłowniki). Regenerujemy również przewody do klimatyzacji samochodowych i przewody hamulcowe. Wykonujemy naprawy główne silników wysokoprężnych oraz świadczymy usługi z zakresu obróbki skrawaniem i spawania metali.

Nasza oferta rozwiązuje problemy wszędzie tam, gdzie mają zastosowanie elementy hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz materiały eksploatacyjne i części zamienne, niezbędne do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa o takim profilu działalności.

Na rynku działamy od 1991 roku.