Wytaczanie i napawanie

wytaczanie ChyliceWytaczanie Chylice

Wytaczanie jest procesem polegającym na obróbce powierzchni wewnętrznych za pomocą specjalistycznej tokarki.

Dzięki posiadaniu zaawansowanych maszyn i wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy usługi związane z obsługą serwisową w zakresie regeneracji wybitych otworów i sworzni na połączeniach przegubowych w maszynach budowlanych, komunalnych, drogowych, produkcyjnych, rolniczych, leśnych itp. Wytaczanie, tulejowanie i regeneracja otworów to czynności, które bywają niezbędne, gdy chcemy przedłużyć życie maszyn budowlanych czy roboczych.

Napawanie Chylice

tulejowanie Chylice

Napawanie polega na uzupełnieniu ubytków w metalowych powierzchniach poprzez pokrycie ich warstwą metalu dzięki połączeniu technik spawania i topienia podłoża.

Podzespoły wysięgników ramion roboczych ulegają w trakcie eksploatacji zużyciu (powstają najczęściej luzy lub zatarcia sworzni). Powoduje to obniżenie precyzji i komfortu pracy oraz może prowadzić do poważniejszych uszkodzeń maszyn. Regeneracja elementów roboczych pozwala przywrócić ich właściwe parametry pracy i uniknąć ryzyka kosztów poważniejszych napraw lub wymiany całych podzespołów maszyny.

 

Nasze usługi świadczymy przy wykorzystaniu nowoczesnych i precyzyjnych urządzeń, posiadamy odpowiednie zaplecze serwisowe.
Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

 

napawanie ChyliceZapraszamy do skorzystania z następujących usług:

  • Wytaczanie otworów
  • Tulejowanie otworów
  • Napawanie otworów
  • Regeneracja otworów
  • Połączenia przegubowe
  • Naprawa połączeń w maszynach budowlanych
  • Regeneracja elementów roboczych maszyn

 

WYTACZANIE, TULEJOWANIE, NAPAWANIE.
REGENERACJA WYBITYCH OTWORÓW NA POŁĄCZENIACH PRZEGUBOWYCH.
REGENERACJA POŁĄCZEŃ RAMION MASZYN BUDOWLANYCH.